سوالات متداول

حوزه فعالیت والی پی در چه زمینه ایی است

والی پی یک سامانه پرداخت آنلاین است که می توانید پرداخت های بین المللی خود را به راحتی انجام دهید یا از طریق آن وارد دنیای رمز ارزها شوید و درآمدهای ارزی آنلاین داشته باشید

والی پی خدماتی نظیر خرید و فروش رمز ارزها و ارزهای مجازی، تبدیل انواع ارزها به یکدیگر و نقد کردن درآمدهای ارزی ارائه می دهد. همچنین از طریق وبلاگ والی پی می توانید اطلاعات مفیدی در زمینه ارزهای دیجیتال وشبکه بلاکچین کسب کنید و از آخرین اخبار دنیای رمز ارزها مطلع شوید.

می توانید از خدمات والی پی در همه ساعات شبانه روز(هفت روز هفته و 24 ساعته) حتی روزهای تعطیل بهره مند شوید.

می توانید 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی،با کارشناسان والی پی ارتباط برقرار نمایید. روش های ارتباط با پشتیبانی والی پی از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین، شبکه های مجازی(واتساپ و تلگرام ) و ارسال تیکت است.

ابتدا باید در سایت ثبت نام و سپس اقدام به احراز هویت کنید. پس از تایید هویت شما توسط کارشناسان پشتیبانی سایت، دکمه خرید و فروش برای شما فعال می شود.

طبق قانون، احراز هویت برای تایید هویت کاربر صورت می گیرد تا از سوءاستفاده و کلاهبرداری های احتمالی جلوگیری شود و شامل تایید تلفن تماس، کارت شناسایی، حساب بانکی و چهره کاربر است.

امکان بررسی مدارک شما در همه ی ساعات شبانه روز توسط کارشناسان والی پی وجود دارد و در صورت کامل بودن مدارک، ظرف چند دقیقه احراز هویت کاربران تایید خواهد شد. در صورت ناقص بودن مدارک، نیاز به ارسال مجدد می باشد.

افراد از 18 سال به بالا می توانند در سایت والی پی عضو شوند

خیر، کاربر باید از کارت بانکی استفاده کند که به نام خودش است. در صورت استفاده از کارت های بانکی که مغایر با کارت ثبت شده در موقع ثبت نام و احراز هویت است، سفارش انجام نخواهد شد.

سفارشات خرید به صورت اتوماتیک و لحظه ای انجام می شود(به جز در مواردی که نیاز به بررسی است).

می توانید از طریق درگاه بانکی یا کیف پول هزینه سفارش خود را پرداخت کنید. همچنین می توانید از طریق انتقال پول کارت به کارت یا سامانه پایا نیز هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید، که در این صورت سفارش شما ممکن است به دلیل بررسی صحت انتقال پول، با کمی تاخیر انجام شود.

تسویه حساب های به مقصد بانک آینده سریع انجام می شود و سایر بانک ها از طریق سامانه پایا می باشد.