خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی
خرید ووچر پرفکت مانی فروش ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی PM E-Vouchers


یک کارت پیش پرداخت مجازی همراه با یک کد فعالسازی است که می تواند توسط هر کاربر پرفکت مانی ایجاد شود. میتوان از این ووچر برای شارژ هر حساب پرفکت مانی( (واریز به هر حساب) استفاده کرد. هچنین می توانید این کد را به هر کسی بدهید تا حساب های خود را در هر زمان در سیستم پرفکت مانی شارژ کند. ووچر را می توان مانند یک کارت شارژ یا کارت هدیه در نظر گرفت که اعتبار مشخصی دارد و تنها یک بار قابل استفاده است.

مزایای استفاده از ووچر


  • به هر مقدار اعتباری که میخواهید می توانید ووچر تهیه کنید.
  • انتقال پول به هر مقصدی در سراسر دنیا. شخص دریافت کننده ووچر ، تنها نیاز است که شماره ووچر و کد فعالسازی را دریافت کند. لزومی ندارد که این شخص حساب پرفکت مانی داشته باشد.
  • پرداخت آنلاین هزینه کالاها و خدمات به صورت ایمن و محرمانه
  • تبدیل آسان ووچر به سایر ارزهای الکترونیکی یا نقد کردن آسان آن در هر جای دنیا
  • اطلاعات شخص استفاده کننده از ووچر مخفی است

یک ووچر معتبر شامل یک شماره(number)، کد فعالسازی(Activation code)، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد آن است برای صدور آن نیاز است که کارمزد کمی بپردازید. برای خرید از طریق این ووچر تنها نیاز است شماره و کد فعالسازی آن را داشته باشید و نیازی به دانستن تاریخ ایجاد آن نیست.

ووچر پرفکت مانی راهی بسیار مناسب برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات است. یکی از دلایل اصلی استفاده از ووچر، راحتی و سرعت بالا در استفاده از آن است. برای استفاده از ووچر نیاز نیست که شخص حتما حساب پرفکت مانی داشته باشد. یکی از تفاوت های اصلی استفاده از ووچر نسبت به حساب پرفکت مانی این است که برای خرج کردن ووچر نیازی نیست که کارمزد بپردازید اما در استفاده از حساب پرفکت مانی، برای برداشت از حساب، باید کارمزد بپردازید. در نتیجه، استفاده از ووچر به مراتب کاربرد بیشتری میان کاربران دارد.

محدودیت زمانی برای استفاده از ووچر نیز وجود ندارد(تاریخ انقضا ندارد). استفاده از ووچر برای اشخاصی که تمایل ندارند در سفرهای خود پول نقد همراه خود داشته باشند بسیار مناسب است. شما می توانید به راحتی این ووچر را تهیه کنید و در هر جایی از دنیا و در هر لحظه اعتبار ووچر خود را به پول نقد تبدیل کند.

مشخصات ووچر پرفکت مانی :

نام ارزووچر پرفکت مانی
نمادPMV
سایت ارائه دهندهperfectmoney.com

خدمات والی پی در زمینه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی


برای استفاده از ووچر پرفکت مانی، نیاز نیست که حساب پرفکت مانی داشته باشید. خرید وفروش ووچر پرفکت مانی از خدمات باارزش و شایسته والی پی در این زمینه است. والی پی این امکان را برای کاربران فراهم آورده است که بدون نیاز به ساخت حساب کاربری پرفکت مانی، ووچر مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان خریداری کنند یا اقدام به فروش و نقد کردن ووچر خود کنند. خرید ووچر یا صدور ووچر برای کاربران به صورت آنی می باشد، همچنین زمان تسویه فروش ووچر پرفکت مانی به والی پی حداکثر یک روز کاری خواهد بود. برای استفاده از خدمات ووچر پرفکت مانی، تنها کافی است که در سایت ثبت نام و سپس اقدام به احراز هویت کنید. والی پی این امکان را فراهم کرده که ثبت نام و احراز هویت در سایت در مدت زمان کمی حتی روزهای تعطیل انجام شود.

مدت زمان صدور ووچر پرفکت مانی: آنی

مدت رمان تسویه فروش ووچر پرفکت مانی به سایت والی پی: حداکثر یک روز کاری


نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در وبسایت والی پی


فردی که قصد خرید ووچر از والی پی یا فروش ووچر به والی پی را دارد، ابتدا باید در سایت ثبت نام کند. جهت خرید ووچر شخص ابتدا باید باید حساب خود را احراز هویت کند. پس از اتمام ثبت نام، صفحه پنل کاربری در سایت والی پی مانند تصویر زیر است.

آموزش  تصویری خرید ووچر پرفکت مانی

جهت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی، در منو بالایی صفحه پنل کاربری، گزینه خرید و فروش را کلیک کرده و منویی باز می شود که باید از میان گزینه های باز شده، ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید مانند تصویر زیر:

انتخاب ارز برای خرید ووچر پرفکت مانی

پس از انتخاب خریدو فروش ووچر پرفکت مانی، صفحه خرید و فروش ووچر باز می شود. به صورت پیش فرض نوع سفارش صفحه باز شده بر روی خرید قرار دارد.

خرید ووچر


جهت خرید ووچر، باید در صفحه خرید، ابتدا در مرحله اول مقدار اعتبار ووچر یا مقدار تومانی مورد نظر را وارد کنید و بر روی تایید کلیک کنید
انتخاب گزینه خرید ووچر پرفکت مانی

پس از تکمیل موارد فوق، برای هدایت به مرحله بعد گزینه "تایید خرید" را انتخاب کنید. در این مرحله مرحله میبایست صحت اطلاعات وارد شده را جهت اطمینان بیشتر، بررسی کنید

مشاهده فاکتور خرید ووچر پرفکت مانی

در مرحله سوم شیوه پرداخت سفارش را باید انتخاب کنید. نحوه پرداخت نیز به دو صورت است؛ پرداخت با کیف پول در صورت داشتن موجودی در کیف پول یا پرداخت آنلاین از طریق کارت بانکی.

انتخاب روش پرداخت خرید ووچر پرفکت مانی

پس از انتخاب نحوه پرداخت و زدن دکمه ادامه پیامی حاوی کد سفارش مبنی بر تایید هویت شخص سفارش دهنده به تلفن همراه ارسال می شود که باید کد ارسالی را در قسمت مربوطه وارد کنید.

دریافت کد تائید خرید ووچر پرفکت مانی

پس از درست وارد کردن کد ارسالی، اگر پرداخت از طریق کیف پول را انتخاب کرده باشید، در صورت موجودی کافی کیف پول مستقیم وارد مرحله چهارم می شوید و کد ووچر خود را دریافت می کنید. ولی اگر پرداخت آنلاین را انتخاب کرده باشید ابتدا به صفحه پرداخت درگاه هدایت می شوید و پس از پرداخت مبلغ مورد نیاز در صورت موفقیت آمیز بودن وارد مرحله 4 می شوید و کد ووچر خود را به صورت اتوماتیک دریافت می کنید.

تکمیل فرایند خرید ووچر پرفکت مانی

فروش ووچر به سایت والی پی


برای فروش ووچر به سایت والی پی، در منوی بالایی پنل کاربری بر روی ووچر پرفکت مانی کلیک کنید که صفحه خرید و فروش ووچر باز می شود. در صفحه خرید و فروش ووچر نوع سفارش را به فروش تغییر دهید مانند تصویر زیر
آموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی

در صفحه فروش ووچر، در مرحله اول باید مقدار اعتبار ووچر، شماره ووچر و کد فعالسازی را وارد کنید. و تایید فروش را کلیک کنید. سپس وارد مرحله دوم سفارش که فاکتور سفارش است، می شوید. فاکتور شامل اطلاعات شخص سفارش دهنده و اطلاعات ووچر است.

در این مرحله اطلاعات وارد شده را جهت اطمینان بیشتر بررسی کنید

مشاهده فاکتور فروش ووچر پرفکت مانی

درصورت صحت اطلاعات فاکتور، گزینه تایید را انتخاب کنید تا وارد شیوه واریز شوید. میتوانید انتخاب کنید که مبلغ فروش ووچر به کیف پولتان واریز شود یا مستقیم به حساب بانکیتان ارسال شود.

انتخاب روش دریافت مبلغ فروش ووچر پرفکت مانی

پس از انتخاب نحوه واریز، پیامی حاوی کد سفارش مبنی بر تایید اطلاعات شخص سفارش دهنده ارسال می شود که باید در قسمت مربوطه کد را وارد کنید.

دریافت کد تائید فروش ووچر پرفکت مانی

پس از درست وارد کردن کد ارسالی، به صورت خودکار وارد مرحله چهار که وضعیت نهایی سفارش است، می شوید. اگر فروش بر روی حالت دستی باشد پس از بررسی توسط واحد مالی در صورت درست بودن کد ووچر، سفارش تایید می شود و مبلغ سفارش برای شما ارسال می شود. اما اگر سفارش بر روی حالت خودکار باشد، بلافاصله کد ووچر توسط سیستم بررسی می شود و در صورت درست بودن کد، مبلغ فروش برای شما واریز می شود.

آموزش خرید و فروش ووچرپرفکت مانی از سایت والی پی

آیا قصد خرید ارز دیگری را دارید ؟

اگر در موارد مربوط به افتتاح حساب دچار مشکل هستید میتوانید از کارشناسان ما مشورت بگیرید یا اقدامات مربوط به افتتاح حساب را به ما بسپارید.

برای شروع آماده اید ؟

همین الان در سامانه والی پی شروع به خرید و فروش کنید

ساخت حساب