خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی
خرید ووچر پرفکت مانی فروش ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی PM E-Vouchers


یک کارت پیش پرداخت مجازی همراه با یک کد فعالسازی است که می تواند توسط هر کاربر پرفکت مانی ایجاد شود. میتوان از این ووچر برای شارژ هر حساب پرفکت مانی( (واریز به هر حساب) استفاده کرد. هچنین می توانید این کد را به هر کسی بدهید تا حساب های خود را در هر زمان در سیستم پرفکت مانی شارژ کند. ووچر را می توان مانند یک کارت شارژ یا کارت هدیه در نظر گرفت که اعتبار مشخصی دارد و تنها یک بار قابل استفاده است.

مزایای استفاده از ووچر


  • به هر مقدار اعتباری که میخواهید می توانید ووچر تهیه کنید.
  • انتقال پول به هر مقصدی در سراسر دنیا. شخص دریافت کننده ووچر ، تنها نیاز است که شماره ووچر و کد فعالسازی را دریافت کند. لزومی ندارد که این شخص حساب پرفکت مانی داشته باشد.
  • پرداخت آنلاین هزینه کالاها و خدمات به صورت ایمن و محرمانه
  • تبدیل آسان ووچر به سایر ارزهای الکترونیکی یا نقد کردن آسان آن در هر جای دنیا
  • اطلاعات شخص استفاده کننده از ووچر مخفی است

یک ووچر معتبر شامل یک شماره(number)، کد فعالسازی(Activation code)، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد آن است برای صدور آن نیاز است که کارمزد کمی بپردازید. برای خرید از طریق این ووچر تنها نیاز است شماره و کد فعالسازی آن را داشته باشید و نیازی به دانستن تاریخ ایجاد آن نیست.

ووچر پرفکت مانی راهی بسیار مناسب برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات است. یکی از دلایل اصلی استفاده از ووچر، راحتی و سرعت بالا در استفاده از آن است. برای استفاده از ووچر نیاز نیست که شخص حتما حساب پرفکت مانی داشته باشد. یکی از تفاوت های اصلی استفاده از ووچر نسبت به حساب پرفکت مانی این است که برای خرج کردن ووچر نیازی نیست که کارمزد بپردازید اما در استفاده از حساب پرفکت مانی، برای برداشت از حساب، باید کارمزد بپردازید. در نتیجه، استفاده از ووچر به مراتب کاربرد بیشتری میان کاربران دارد.

محدودیت زمانی برای استفاده از ووچر نیز وجود ندارد(تاریخ انقضا ندارد). استفاده از ووچر برای اشخاصی که تمایل ندارند در سفرهای خود پول نقد همراه خود داشته باشند بسیار مناسب است. شما می توانید به راحتی این ووچر را تهیه کنید و در هر جایی از دنیا و در هر لحظه اعتبار ووچر خود را به پول نقد تبدیل کند.

مشخصات ووچر پرفکت مانی :

نام ارزووچر پرفکت مانی
نمادPMV
سایت ارائه دهندهperfectmoney.com

خدمات والی پی در زمینه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی


برای استفاده از ووچر پرفکت مانی، نیاز نیست که حساب پرفکت مانی داشته باشید. خرید وفروش ووچر پرفکت مانی از خدمات باارزش و شایسته والی پی در این زمینه است. والی پی این امکان را برای کاربران فراهم آورده است که بدون نیاز به ساخت حساب کاربری پرفکت مانی، ووچر مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان خریداری کنند یا اقدام به فروش و نقد کردن ووچر خود کنند. خرید ووچر یا صدور ووچر برای کاربران به صورت آنی می باشد، همچنین زمان تسویه فروش ووچر پرفکت مانی به والی پی حداکثر یک روز کاری خواهد بود. برای استفاده از خدمات ووچر پرفکت مانی، تنها کافی است که در سایت ثبت نام و سپس اقدام به احراز هویت کنید. والی پی این امکان را فراهم کرده که ثبت نام و احراز هویت در سایت در مدت زمان کمی حتی روزهای تعطیل انجام شود.

مدت زمان صدور ووچر پرفکت مانی: آنی

مدت رمان تسویه فروش ووچر پرفکت مانی به سایت والی پی: حداکثر یک روز کاری


آموزش خرید و فروش ووچرپرفکت مانی از سایت والی پی

آیا قصد خرید ارز دیگری را دارید ؟

اگر در موارد مربوط به افتتاح حساب دچار مشکل هستید میتوانید از کارشناسان ما مشورت بگیرید یا اقدامات مربوط به افتتاح حساب را به ما بسپارید.

برای شروع آماده اید ؟

همین الان در سامانه والی پی شروع به خرید و فروش کنید

ساخت حساب