ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به احراز هویت

نحوه خرید و فروشووچر پرفکت مانی
Rate this post

در سیستم پرداختی پرفکت مانی امکان استفاده از خدمات ووچر بدون ساخت حساب کاربری و بدون نیاز به احراز هویت فراهم است.

ووچر الکترونیکی (e-Voucher) یا همان ووچر پرفکتمانی مانند یک کارت شارژ یا یک کارت هدیه است که با مبلغی مشخص ساخته می‌شود و کاربران تنها با وارد کردن کد ووچر میتوانند پرداخت های خود را بدون نیاز به ساخت حساب و احراز هویت انجام دهند.

برای خرید از طریق ووچر پرفکتمانی، باید شماره ۱۰ رقمی و کد فعال‌سازی ۱۶ رقمی ووچر مربوطه را داشته باشید.

ووچر نسبت به دیگر روش ها در مدت زمان کمی فعالسازی و نقد می‌شود.

روش های خرید ووچر پرفکتمانی

روشهای خرید ووچر پرفکت مانی

جهت دریافت ووچر میتوانید از روش های زیر استفاده کنید:

۱- پرداخت ریال و خرید ووچر پرفکتمانی از صرافی

شما میتوانید به آسانی در صرافی والی پی یک حساب کاربری ایجاد کرده و احراز هویت را انجام دهید، سپس با ثبت سفارش ووچر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

برای ساخت حساب کاربری در والی پی و خرید ووچر پرفکتمانی و دیگر ارز های دیجیتال کلیک کنید.

۲- خرید ووچر از وب سایت رسمی پرفکتمانی

در این روش شما باید با اعتبار حساب پرفکت مانی خود، ووچر تهیه کنید. مثلا اگر می‌خواهید از طریق پرفکت مانی یک ووچر به ارزش ۳۰ دلار بخرید باید حساب پرفکت مانی شما کمی بیشتر از این مقدار شارژ باشد تا بتوانید ووچر را از اعتبار حساب خود بخرید.

بعد از خرید ووچر پرفکتمانی ، چیزی شبیه به یک کوپن دیجیتال در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بر روی این کوپن E-voucher و Activation code وجود دارد که بسیار مهم است (مثل رمز کارت بانکی). در نتیجه باید شماره و کد ووچر را در جای مطمئنی نگهداری نمایید.

مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی چه مزایایی دارد

سهولت در انتقال

سیستم پرفکت مانی این امکان را فراهم کرده که حتی کسی که در پرفکت مانی حساب ندارد بتواند به آسانی از ووچر پرفکتمانی استفاده کند.

تاریخ انقضای نامحدود

تاریخ انقضای ووچر پرفکتمانی نامحدود است که این اطمینان را به کاربر می‌دهد که بتواند برای مدت زمان طولانی ووچر را نگه داشته و در مواقع مورد نیاز اقدام به نقد کردن و یا استفاده از آن کند.

کارمزد پایین

کارمزد خرید ووچر پرفکتمانی بین 0.۵ درصد تا ۱.۹ درصد است که برای حساب های احراز هویت شده یا اصطلاحاً تایید شده ۰/۵ درصد و برای حساب های تایید نشده ۱/۹ درصد می‌باشد.

Rate this post