انتقال پول در پرفکت مانی

انتقال پول در پرفکت مانی
3.7/5 - (3 امتیاز)

انتقال پول در پرفکت مانی

همانطور که در مطالب قبلی اشاره شده پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین هست. در واقع سیستم پرفکت مانی مانند یک سیستم بانکی عمل می کند. شما می توانید با استفاده از این سیستم از فروشگاه های اینترنتی در سراسر دنیا خرید داشته باشید یا به یک شخصی در کشور دیگر پول انتقال دهید.

پس اگر نیاز به پرداخت های بین المللی دارید پرفکت مانی گزینه بسیار مناسبی است. با استفاده از پرفکت مانی شما یک حساب بین المللی دارید که می توانید کارهای انتقال ارز را به راحتی با آن انجام دهید.

برای انتقال پول باید ابتدا اعتبار حساب شما به اندازه کافی باشد. شما به هر مقدار که بخواهید می توانید حساب خود را از طریق سامانه والی پی شارژ ( شارژ حساب پرفکت مانی ) نمایید. پس در صورتی که اعتبار حساب شما کافی است می توانید از آموزش زیر جهت انتقال وجه استفاده کنید.

آموزش انتقال پول از پرفکت مانی

برای انتقال پول ابتدا وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی خود شوید. در نوار بالایی صفجه حساب کاربری طبق تصویر زیر گزینه Send Money را انتخاب کنید.

گزینه انتخاب انتقال پول در سیستم پرفکت مانی
گزینه send money در صفحه حساب کاربری

سپس به صفحه انتقال پول طبق تصویر زیر هدایت می شوید.

صفحه انتقال پول در پرفکت مانی
صفحه انتقال وانتخاب یکی از روشهای انتقال پول پرفکت مانی

ابتدا کیف پولی که می خواهید از آن برای انتقال پول استفاده کنید را باید مشخص کنید. در ادامه چهار روش مختلف برای انتقال پول نشان داده شده است که در کادرهای قرمز رنگ در تصویر بالا مشخص است.

روش های انتقال پول در پرفکت مانی

انواع روشهای انتقال پول در پرفکت مانی
انواع روشهای انتقال پول در سیستم پرفکتمانی

Single Payment : این گزینه برای انتقال پول به یک حساب پرفکت مانی دیگر استفاده می شود.

Payment to Email : پرفکت مانی به کاربران خود اجازه میدهد تا به اشخاصی که در این سیستم ثبت نام نکرده اند با استفاده از ایمیل این اشخاص به آنها پول انتقال دهند.

Payment to Mobile : مانند انتقال با ایمیل است که به جای ایمیل از تلفن شخص گیرنده استفاده می شود.

Scheduled Payment : برای پرداخت پول به صورت زمان بندی و برنامه ریزی شده استفاده می شود. مانند شرکتهایی که نیاز به پرداخت ماهیانه یا حتی روزانه دارند.

انتقال پول به روش Single Payment

ما در این قسمت روش Single Payment را آموزش می دهیم که کاربرد زیادی در میان کاربران دارد. پس از انتخاب این گزینه و کیف پول به صفحه ای مثل تصویر زیر وارد می شوید.

انتقال به روش single payment method

در قسمت اول(Amount) باید مبلغ مورد نظر برای ارسال را وارد کنید

در قسمت دوم (To Account) شماره حسابی که قصد انتقال پول به آن را دارید انتخاب می کنید.

در قسمت سوم(Description) اگر توضیحاتی در مورد انتقال پول دارید می توانید بنویسید.

گزینه Add Payee to my list برای ذخیره گزارش انتقال پول می باشد که می توانید آن را فعال کنید.

گزینه Add Protection code برای امن کردن انتقال استفاده می شود. با فعال کردن این گزینه یک کد امنیتی ایجاد می شود. گیرنده پول تنها در صورت وارد کردن درست این کد، پول به حسابش منتقل می شود.

در قسمت Protection Code می توانید خودتان این کد را ایجاد کنید یا اینکه ایجاد کد را به عهده سیستم بگذارید. در قسمت Protection period یک عدد بین 1 تا 365 باید وارد کنید. این عدد به معنی مهلت زمانی گیرنده برای وارد کردن کد و دریافت وجه را دارد. اگر از مهلت تعیین شده گذشته باشد پول به حساب فرستنده برمیگردد.

پس از وارد کردن کلیه اطلاعات بالا گزینه Payment preview را انتخاب کنید تا جزئیات انتقال پول را مشاهده کنید. در صورت درست بودن جزئیات، در نهایت گزینه Send Money را کلیک کنید تا عملیات انتقال پول صورت بگیرد.

در صورتی که در زمینه انتقال پول سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما همواره جوابگوی سوالات شما می باشند.

3.7/5 - (3 امتیاز)