افتتاح حساب پرفکت مانی (Perfect Money)

اموزش افتتاح حساب پرفکت مانی
2/5 - (1 امتیاز)

همانطور که در مطالب قبلی بیان شده پرفکت مانی یک سیستم مالی و سامانه پرداخت بین المللی اینترنتی(آنلاین است). از ویژگی های برجسته این سیستم پرداخت، کارمزد پایین و تحریم نبودن آن برای کاربران ایرانی است.

برای استفاده از خدمات این سیستم پرداخت ابتدا باید اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی بکنید. کاربران ایرانی میتوانند بدون محدودیت با اطلاعات حقیقی خود ثبت نام کنن. همانطور که در قسمت کارمزد تراکنش های پرفکت مانی بیان شده است برای اینکه در تراکنش ها از کارمزد پایین تری بهره مند شوید باید حساب کاربری خود را وریفای یا احراز هویت کنید.

میزان کارمزد تراکنش در پرفکت مانی برای حساب وریفای شده و وریفای نشده متفاوت است.

بدون احراز هویت هم می توان از خدمات پرفکت مانی استفاده کرد ولی باید کارمزد بیشتری پرداخت کنید. شما میتوانید مراحل افتتاح حساب و احراز هویت را به همکاران ما واگذار کنید تا در کمترین زمان اقدام به ساخت حساب کاربری برای شما کنند یا اینکه خود طبق آموزش زیر اقدام به ساخت حساب کارربری کنید. پشتیبانی والی پی آماده پاسخگویی به هر گونه مشکل در ساخت حساب کاربری شما کاربران می باشد.

پس از اتمام مراحل افتتاح حساب پرفکت مانی میتوانید از خدمات واریز و برداشت و شارژ حساب پرفکت مانی و … بهره مند شوید.

 

آموزش ساخت حساب کاربری در پرفکت مانی

برای افتتاح حساب ابتدا وارد سایت اصلی پرفکت مانی به آدرس https://perfectmoney.com شوید. سپس در نوار بالایی سایت روی signup کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید.
اموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی
در صفحه ثبت نام باید اطلاعات ثبت نامی خود را در فرم نشان داده شده وارد نمایید. نحوه پر کردن اطلاعات ثبت نامی در تصویر زیر نشان داده شده است.

برای افتتاح حساب پرفکت مانی باید در پر کردن اطلاعات ثبت نامی نکات زیر را باید رعایت کنید:

  • اطلاعات کاربری خود را به صورت واقعی وارد کنید تا در بخش احراز هویت دچار مشکل نشید
  • ورود نام کاربری دلخواه می باشد. شخصی اگر بخواهد با حساب کاربری شما در تبادل باشد شما را به این نام میشناسد.
  • در قسمت تلفن/فکس، شماره موبایل خود را برای سرویس تایید پیامکی وارد نمایید.
  • در قسمت نوع حساب، یکی از دو نوع را انتخاب کنید. برای حساب تجاری، باید مدارک تجاری خود را جهت تایید حساب ارائه کنید.

پس از وارد کردن اطلاعات درست و زدن دکمه ثبت پیام خوش آمد گویی برای شما ارسال میشود. در این پیام ذکر شده که شناسه عضو(Member ID) به ایمیل شما ارسال شده است. برای ورود به حساب کاربری باید از این شناسه عضو و رمز عبور استفاده کرد. برای ورد به حساب کاربری در نوار بالایی سایت پرفکت مانی روی Login کلیک کرده و اطلاعات خود شامل شناسه عضو و رمز عبور را وارد نمایید.

با این فرایند وارد صفحه حساب کاربری خود میشوید که به صورت تصویر زیر است. قسمت شماره حساب نیز در تصویر با کادر قرمز مشخص شده است. اگه اول شماره حساب با حرف U نوشته شده باشد مربوط به حساب دلاری است. به همین ترتیب G مربوط به حساب طلا، E مربوط به حساب یورو است. مقدار اعتبار هر حساب نیز در جلو آن نوشته شده است.

احراز هویت پرفکت مانی perfect money

شما اکنون می توانید از خدمات پرفکت مانی استفاده کنید. همانطور که اشاره شد برای کارمزد کمتر باید احراز هویت نمایید. به این منظور روی Modify settings که در تصویر بالا مشخص شده کلیک کنید. در صفحه جدید بر روی Verification management مطابق زیر کلیک کنید تا به بخش احراز هویت منتقل بشوید.
تایید حساب کاربری پرفکت مانی

احراز هویت پرفکتمانی شامل سه بخش است

تایید نام(Name Validation)

در این قسمت شما میبایست تصویر مدرک هویتی خود را آپلود نمایید. مشخصات مدرک با اطلاعات ثبت شده در قسمت ثبت نام باید یکی باشد. به این منظور میتوانید از گواهینامه رانندگی یا پاسپورت استقاده کنید. لازم به ذکر است که مدرک باید ترجمه شده به زبان انگلیسی آپلود شود.

تایید آدرس(Address Validation)

در این قسمت باید مدرکی بفرستید که آدرس ثبت نامی شما را تایید کند. به این منظور می توانید تصویر یکی از قبوض خدماتی(آب، برق، گاز و…) را بفرستید. باید توجه کنید که روی قبض آدرس و کد پستی درج شده باشد. همانند مدرک هویتی، قبض باید ترجمه شده باشد.

تایید تلفن(Phone Validation)

پس از آنکه دو قسمت قبل تایید شد این قسمت فعال میشود. در این قسمت با شماره ای که در حساب کاربری ثبت کرده اید تماس گرفته میشود و کدی برای شما خوانده میشود که آن کد را باید وارد کنید. یک حساب کاربری احراز هویت شده به صورت زیر است.
2/5 - (1 امتیاز)