شارژ حساب پرفکت مانی (Perfect Money)

انواع روش های شارژ حساب پرفکت مانی
2/5 - (1 امتیاز)

برای پرداخت پول در اینترنت با ارز پرفکت مانی ابتدا باید حساب پرفکت مانی را شارژ کنید. این کار با روش­های مختلفی امکان­پذیر است که شما را قادر می‌­سازد کیف پول واقعی خود را به یک کیف پول مجازی تبدیل کنید.

و خصوصا کاربران ایرانی که به دلیل تحریم ها امکان پرداخت های بین المللی با کارت های اعتباری مروسوم مانند مستر کارت را ندارند، حساب پرفکت مانی و خرید و پرداخت برون مرزی از طریق این درگاه پرداخت بهترین و امن ترین گزینه است.

توجهجهت خرید و فروش پرفکت مانی کلیک کنید.

صرافیهای معتبر آنلاین(Certified Partners)

شارژ حساب پرفکت مانی از طریق صرافی انلاین والی پی

شارژ حساب پرفکت مانی با تتر tether

شارژ حساب پرفکت مانی با تتز

یکی از سریعترین و آسان ترین روشهای شارژ اکانت پرفکت مانی، استفاده از رمز ارز تتر می‌باشد؛ صرافی آنلاین والی پی از تتر به عنوان معتبرترین ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند

حواله بانکی(Bank Wire)

روش حواله بانکی در کشور ایران به دلیل عدم پشتیبانی بانک­های داخلی برای شارژ اکانت پرفکت­­ مانی انجام نمی­شود.

 

شارژ اکانت پرفکتمانی با پول نقد(Cash Deposit)

شارژ حساب پرفکت مانی با پول نقد در والی پی

در این روش باید با مراجعه حضوری به صرافی ها و با پرداخت پول به صورت نقدی حساب کاربری خود را شارژ کنید. این روش نیز در ایران استفاده نمی­شود.

این روش در کشور ایران امکان­پذیر است. کاربران می­توانند با استفاده از پرداخت ریالی به این صرافی­ها، ارز پرفکت­مانی خریداری و حساب خود را شارژ کنند.

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی(e-Voucher)

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر

یکی از ساده­ ترین و متداول­ترین روش شارژ اکانت پرفکت ­مانی استفاده از ووچر پرفکت مانی است که با نام کارت شارژ پرفکت مانی شناخته می­شود و در کشور ایران امکان­پذیر است.

شارژ حساب پرفکت مانی با بیت­ کوین(Bitcoin)

شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین

در این روش نیاز است که ابتدا یک حساب بیت­ کوینی برای خود در سیستم پرفکت مانی ایجاد کنید. باید توجه داشت که در این روش فقط حساب بیت­کوین شما شارژ می­شود و تبدیل به ارز دلار یا یورو پرفکت­مانی نمی­شود.

مبادله اعتبار در پرفکت مانی (Credit Exchange)

شما می­توانید در صورت نیاز با وام گرفتن از سایر کاربران و تعیین نرخ بهره یا سود حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید. این کار نیاز به احراز هویت دارد.

2/5 - (1 امتیاز)