خرید وبمانی | وب مانی چیست؟

خرید وبمانی
Rate this post

وب‌ مانی (WebMoney) یک سیستم پرداخت جهانی برای انجام فعالیت‌های مالی آنلاین است که برای کسب‌وکارهای اینترنتی و مردم سراسر جهان امکان ارسال و دریافت پول را فراهم می‌کند.

کاربران ایرانی از سمت سیستم هایی مانند مستر کارت، ویزا و پی پال تحریم هستند. اما وب مانی برای کاربران ایرانی تحریم نیست و میتوان با آن به راحتی کار کرد. 

با وب مانی کسب‌ و کارهای آنلاین میتوانند خدمات خود را به مردم سراسر جهان بفروشند و افراد هم می‌توانند خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را از فروشگاه های پذیرنده وب مانی خریداری کنند. همچنین انتقال آنلاین پول به سراسر جهان از خدمات اصلی وب مانی است.

شما میتوانید خرید وبمانی خود را به والی پی بسپارید.

روش های تهیه وب مانی

برای خرید وب مانی میتوانید از دو زیر روش استفاده کنید.

روش اول : خرید وبمانی از سایت اصلی وبمانی با ارز هایی مانند بیت کوین یا تتر

روش دوم : ثبت سفارش در سایت های ایرانی و پرداخت ریال با کارت بانکی

خرید وبمانی از صرافی ایرانی

خرید و فروش وبمانی

 

شما برای استفاده از خدمات وب مانی در ابتدا باید در این سیستم ثبت نام کنید و حساب کاربری داشته باشید. برای ثبت نام در وب مانی میتوانید از کارشناسان ما در والی پی مشاوره بگیرید یا به طور کلی انجام این کار را به تیم پشتیبانی والی پی بسپارید. افتتاح حساب وب مانی با نام شما، در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. کلیه خدمات خرید و فروش وب مانی و دیگر ارزهای دیجیتال در سامانه والی پی به صورت آنی انجام می شود.

اگر هنوز در سامانه والی پی ثبت نام نکرده اید بر روی این لینک کلیک کنید.

پس از ثبت نام و احراز هویت در صرافی میتوانید به راحتی سفارش خود را ثبت کرده و به درگاه بانکی متصل شده و و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

برخی از ویژگی های سایت والی پی عبارت اند از:

  1. سرعت بالا در انجام سفارشات
  2. کارمزد پایین
  3. مطمئن و ایمن
  4. پشتیبانی 24 ساعته

 

Rate this post