شارژ حساب پرفکتمانی | بهترین روش شارژ حساب پرفکتمانی

نحوه شارژ حساب پرفکت مانی
Rate this post

راحت ترین و بهترین روش شارژ حساب پرفکتمانی برای کاربران ایرانی، استفاده از صرافی های ایرانی و پرداخت ریال با کارت بانکی می‌باشد.

پرفکت مانی در سایت های ایرانی به صورت دلار و یورو خرید و فروش میشود اما اغلب به صورت پرفکت مانی به فروش می‌رسد.

قیمت دلار پرفکت مانی بر اساس نرخ ارز در کشوری تعیین می‌شود.

برای دریافت پرفکت مانی نیاز است شماره حساب دلاری پرفکت مانی خود را داشته باشید. کاربران میتوانند در صفحه نخست سایت پرفکت مانی شماره حساب های پرفکت مانی خود را پیدا کنید. حساب دلاری با U و حساب یورو با E آغاز می‌شود.

به جز روش خرید از صرافی‌های ایرانی، راه‌های بسیار زیاد دیگری برای شارژ حساب پرفکتمانی وجود دارد.

انواع روش شارژ حساب پرفکت مانی

 

روشهایی که در حال حاظر در ایران متداول هستند و استفاده میشوند عبارت اند از:

۱- انتقال از حساب دیگر (وب مانی)

سیستم پرفکت مانی امکان شارژ حساب کاربران از طریق کارت شتاب را فراهم کرده است. مثلا میتوان از حساب وب مانی موجود خود را به حساب پرفکت مانی انتقال داد.

از این روش معمولا زمانی استفاده می‌شود که کاربر بخواهد حساب وب مانی خود را ببند. در این صورت می‌توان موجودی حساب‌‌ را به حساب پرفکت مانی انتقال داد.

۲- شارژ با بیت کوین

می‌توان با استفاده از صرافی‌ آنلاین، بیت کوین موجود در حساب را به حساب پرفکت مانی انتقال داد.

۳- شارژ با استفاده از ووچر پرفکت مانی

همان‌طور که در مقاله های قبلی گفته شد، ووچر پرفکت مانی یک نوع کارت‌ ارزی است. از جمله کاربردهای ووچر میتوان به شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر اشاره کرد.

۴- شارژ با استفاده از خدمات ارزی صرافی‌های آنلاین

همانطور که قبلا گفته شد راحترین و بی دردسر ترین راه برای شارژ حساب پرفکتمانی استفاده از صرافی ها آنلاین است. در این روش میتوان با پرداخت ریال، حساب پرفکت مانی را با دلار یا یورو از طریق صرافی‌های آنلاین شارژ کرد.

شارژ حساب پرفکتمانی از طریق صرافی ها

انواع روش های شارژ حساب پرفکتمانی

 

برای خرید پرفکت مانی از سایت های صرافی باید ابتدا حساب کاربری در آن صرافی ایجاد کنید و سپس احراز هویت انجام دهید.پس از احراز هویت امکان خرید و فروش پرفکت مانی برای شما فراهم می‌شود.

در صرافی والی پی میتوانید به راحتی ثبت نام کرده و احراز هویت را انجام دهید. همچنین ثبت سفارش خیلی راحت و بدون دردسر انجام میشود.

جهت ثبت نام در سایت صرافی والی پی کلیک کنید.

Rate this post