بانک ها به زودی جای خود را به صنعت رمزنگاری خواهند داد

صنعت رمزنگاری در برابر بانکداری
5/5 - (1 امتیاز)
چارلز هوسکینسون می گوید، در حال حاضر، بانک ها ایرادات فراوانی مانند فساد، عدم دسترسی در برخی مناطق، وام و غیره دارند. اما ارزهای رمزنگاری شده با برطرف کردن این ایرادات، جای بانک ها را خواهند گرفت.

چارلز هوسکینسون، توسعه دهنده کاردانو، ابراز اطمینان کرده است. که به زودی ارزهای رمزپایه جای بانک های مرکزی را خواهند گرفت. وی گفت: ارزهای رمزنگاری شده مانند پادزهری برای سیستم فاسد و سنتی بانک‌ها است.

به گفته وی، بانک های مرکزی دیگر مانند گذشته کارآمد نیستند. و اکنون بسیاری از آنها با فساد روبرو هستند.

همچنین در ادامه گفت: ” شما نمی توانید به گذشته برگردید و آن را تغییر دهید. بانک های مرکزی محو می شوند. از بین رفتن بانک های مرسوم و قدیمی یک اتفاق ناگزیر است زیرا سیستم بانکی همچنان متعصبانه، فاسد و کند است.”

هوسکینسون با بیان اینکه سیستم مالی سنتی، معیوب است. از کشاورزی مثال زد که نمی تواند به راحتی به تسهیلات اعتباری دسترسی داشته باشد و در صورت دسترسی نیز بازپرداخت آن بسیار سخت و گران است.

چارلز هوسکینسون به وضوح بیان کرد که ارزهای رمزنگاری شده، راه حل برون رفت از این شبکه مالی خراب و فاسد است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت، در نهایت ارزهای رمزنگاری شده جهان را تغییر خواهند داد.

وی به مخاطبین خود گفت: ” هرگز اجازه ندهید که بگویند صنعت رمزنگاری، خطرناک است. این صنعتی که جامعه رمزنگاری پیدا کرده است، پادزهری برای فساد و تجاوزگری است. این صنعت خلاق و نوآور در حال جایگزین شدن با صنعت نا امید و معیوب بانکی می باشد.”

در نهایت، صنعت رمزنگاری تنها چیزی است که می تواند جمعیت را مدیریت کند. زیرا این بازار با وجود نوآوری های بی شمار،چاره‌ای جز رشد کردن نخواهد داشت.

به نظر می رسد بحث پیرامون صنعت رمزنگاری در مقابل سیستم بانکداری، اینکه چرا صنعت رمزنگاری باعث منسوخ شدن بانک‌ها خواهند شد و چرا بانک ها نگران رشد و گستردگی ارزهای رمزنگاری هستند. به این زودی ها به نتیجه برسد.

این در حالی است که بانک ها ادعا میکنند. مجرمان از بازار ارزهای رمزپایه برای پولشویی و کارهای غیرقانونی استفاده می کنند. جامعه رمزنگاری نیز در جواب، ادعا می کند که این صنعت به راحتی آزادی، امنیت، نوآوری و عدم تمرکز را برای مدیریت سیستم های مالی به ارمغان آورده است.

5/5 - (1 امتیاز)